ГрадUA (grad_ua) wrote,
ГрадUA
grad_ua

Кругосветное путешествие за 280 дней

Артемий Сурин – первый украинец, сумевший совершить кругосветное путешествие, не используя при этом самолеты. (Видео)
Артемий Сурин – первый украинец, сумевший совершить кругосветное путешествие, не используя при этом самолеты. Ему удалось за 280 дней побывать на шести континентах земного шара и посетить более 40 стран мира. О своих приключениях в кругосветном путешествии Артемий Сурин рассказал ТРК «ГРАД».

Все началось с того, что много лет назад Артемий прочитал «Вокруг света за 80 дней» Жюля Верна, и с тех пор мечта о путешествии уже никогда не покидала его. Свое путешествие Артемий планировал очень тщательно, по канонам Лондонского Королевского географического общества, которое подразумевает выполнения ряда строгих правил.

Артемій Сурін, бренд-амбасадор України в світі, мандрівник, засновник One Life:

По канонам навколосвітньої подорожі відповідає та подорож, яка була здійснена з перетином усіх меридіанів землі, з візитом на усі континенти землі і у зв’язку з тим, що ті канони були ще прийняті більше 100 років тому, тоді ще авіації ще не було фактично такої розвинутої, як ми маємо зараз, то безумовно це має бути без авіа перельотів і це було найскладніше,насправді, такий фактор цієї навколо світки.
Книга рекордов Украины подала заявку на 4 рекорда, три из которых уже зарегистрировали.

Ганна Крисюк, генеральний директор Книги Рекордів України:

У категорії подорожі Артемій Сурін перший українець, який обійшов усю земну кулю та всі континенти планети за рекордний термін 280 днів рекорд встановлено! У категорії подорожі перша кругосвітня подорож здійснена українцем по всіх 6-ти континентах планети земля, подолавши 100 тисяч км і обійшовши землю без використання авіа перельотів та не втративши контакту з поверхнею землі при цьому популяризуючи і репрезентуючи Україну у світі - рекорд України встановлено!!!
Прибывая в страны и города, украинец фиксировал местность и достопримечательности на дрон – и это тоже рекорд.

Ганна Крисюк, генеральний директор Книги Рекордів України:

У категорії подорожі, перша безперервна кругосвітня подорож здійснена українцем, де були зняті на відео всі континенти на дрон - квадрокоптер рекорд України встановлено!!!
Важны не дипломы и не рекорды, говорит Артемий Сурин. Важны впечатления, которые останутся в памяти на всю жизнь. Не все, что происходило вдали от дома, было так красочно и спокойно, как на красивых фотографиях. В Иране Артемий попал в тюрьму. Главной поддержкой в этой ситуации для него стали украинские СМИ и МИД Украины.

Артемій Сурін, бренд-амбасадор України в світі, мандрівник, засновник One Life:

Ти просто попадаєш в якісь жернова системи найсуворішої країни яка поводиться з затриманими іноземцями. І я дуже вдячний від щирого серця по-перше як відреагувала преса тому що це публікувалося і деякі телеканали і печатні видання і Інтернет видання це роби, ну і звичайно нашій країні Україні, МЗС, особисто пану послу за те що вони показали мені і я думаю, що показали багатьом людям, що Україна вміє рятувати своїх.
Основной целью путешествия было рассказать жителям далеких стран об Украине.

Артемій Сурін, бренд-амбасадор України в світі, мандрівник, засновник One Life:

Враження відверто кажучи про Україну в людей..звідки вони беруть, з Інтернету. Коли ти пишеш в Інтернеті слово Юкрейн, то ти бачиш там не дуже файні речі, які характеризують нашу країну. Якісь безпорядки, якісь проблеми, корупція і так далі, але ми маємо це змінювати - це моя особисто переконання і думка, тому ця чесно кажучи подорож, вона була з такою маленькою місією.
Артемия в поездке больше всего впечатлили люди, которые во всех странах мечтают о том же, о чем и мы – о мире, здоровье и счастье.

Хочу сказати дуже важливий висновок і для мене я дуже хочу поділитися: У світі більше абсолютно більше добрих людей. Усі мріють про насправді декілька речей, декілька не більше: це здоров’я, це родина, це подорожувати по світу, теж дуже популярна мрія, це реалізовуватися – знайти та виконувати свою місію.
Путешественник мечтает, что его пример вдохновит соотечественников на путешествия.

Я вирішив, що маю це зробити тому що це мрія дитинства і можливо в мене буде шанс щось зробити таке, що може надихнути і інших наших українців і не тільки українців, но насамперед українців. Розуміти, що в нас життя одне і ти про щось мрієш то ти можеш це зробити. Це дійсно мої принципи, це для мене важливе і важливе для нашого комьюніті. Я так живу. І головна місія цього - це надихнути. Надихнути українців на те що ми все-таки можемо навіть у це 21 сторіччя щось робити, досліджувати світ, подорожувати, бути прикладом можливо навіть для людей з інших країн.
Для путешествия достаточно базовых знаний английского языка, загранпаспорта, банковской карты и смартфона, главное – желание путешествовать и открывать новое.Подробности на сайте Телерадиокомпании «ГРАД»
Tags: Одесса, новости Одессы
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments