ГрадUA (grad_ua) wrote,
ГрадUA
grad_ua

Документы об окончании 9 класса одесские школьники получат на e-mail

В этом году пришкольные лагеря работать не будут. Под вопросом остается проведение выпускных вечеров в школах.
В этом году пришкольные лагеря работать не будут. Под вопросом и проведение выпускных вечеров. Об этом рассказала директор Департамента образования и науки Одесского городского совета Елена Буйневич:


Пришкыльні табори в мысці працювати не будуть. Ми прийняли рішення якщо й буде послаблено карантин, що таке оздоровлен на асфальті як ми його називаємо, не є найактуальнішою проблемою, яку ми маємо сьогодні вирішувати. Будемо в першу чергу піклуватись про здоровя наших дітей.

Проведение выпускных вечеров будет зависеть от условий карантина и эпидситуации в целом:


Що стосуєтьяс проведення випускних вечорів, то це питання буде вирішуватись відразу після проведення ЗНО і звичайно в пешу чергу воно залежить від тієй санепідсиуації, яка буде на той моментв у країні і зокрема в Одесі. Якщо нам будет надана можливість, будуть зняті обмеження, то випускні вечори можна буде провести, особливо їх визначну частину як вручення документів про освіту.

Копию свидетельства об окончании 9 класса вышлют по электронной почте, отметила Елена Буйневич:


Для дітей 9 кл., які завершують навчання, копії документів про освіту будуть надіслані на ваші електронi адреси, які ви залишите у закладі освіт. Крім того звертаю увагу батьків, якщо ваша дитина після 9 кл. не планує вступати до іншої школи чи іншого закладу освіти, вам не потрібно проводити якісь дії для того щоб дитина вступила до 10 кл. її переведуть автоматично.


Так что не исключено, что выпускникам придется придумывать онлайн-формат проведения выпускных вечеров, а рассвет встречать группами, если нормы не будут пересмотрены – то по 8 человек.

Подробности на сайте Телерадиокомпании «ГРАД»
Tags: Одесса, новости Одессы
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments