ГрадUA (grad_ua) wrote,
ГрадUA
grad_ua

Вистава «Виродок» на сцені Українського театру

VII міжнародний літературний фестиваль цього року радує одеситів не тільки зустрічами з іменитими письменниками, а й прем'єрами театральних постановок. 25-го вересня артисти Українського театру представлять глядачам виставу «Виродок».
Вистава «Виродок» за п'єсою Маенбурга – масштабна колаборація Українського театру, театру ляльок, Сьомого Міжнародного літературного фестивалю. Працює над постановкою талановита киянка Валерія Федотова.


Режисер зізнається – прочитавши матеріал, не змогла відмовитися від шансу поставити таку виставу. І підійшла до справи творчо: спектакль представлений в форматі телевізійного ток-шоу - із закадровим сміхом, музичними вставками і оплесками.


Головний герой п'єси – інженер Летте, що працює над винаходом штекера. Простак, але життя у нього зовсім не просте. Головний герой може викликати у глядача різні емоції, але найголовніше – Летте легко зрозуміти. Адже його проблема знайома кожному.


Спеціально для вистави був зроблений авторський переклад п'єси, а артисти репетирували більше місяця – і, звичайно, трупі не терпиться представити свою роботу глядачеві.Подробности на сайте Телерадиокомпании «ГРАД»
Tags: Одесса, культура, новости Одессы
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments